BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dar apie rudenį ir linijas

Šiandien oras pats nuostabiausias. Rudeniškai vėsu, bet nešalta, romantiškai apniukę, bet nelyja, kaip iš kibiro. Ant mano sutiktų medžių dar išlikęs vienas kitas lapas, o visas savo spalvas rudenėlis jau beveik spėjo sukloti po kojomis. Toks laikas man pats darbingiausias.
Dauguma žmonių, žinoma, man smarkiai paprieštarautų. Juk ir mano vyras taip nekenčia rudens, ir žiemos, ir sniego… Bet tuo ir esame įdomūs, nes skirtingi. Turbūt, jau milijoną kartų esu sakiusi, kad jis man biški patinka:)

Štai ir anądien, skambina man iš prekybcentrio, tikslinasi, kokių produktų nupirkti:

- Gal nori kokio skanumėlio (tipo, saldumyno) ?

- O tu kokios žmonos nori: lieknos ir  dailios ar storos ir laimingos?

Grįžta, kraustau tašes.  Oooo, pyragaitis. Toks riebus, su daug kremo, nelabai tokį mėgstu… Nu, bet koks šaunus vyrelis, nu, pats pačiausias.

- Va, ir torčiukčą nupirkai!!

- Tu sakei, kad nenori, tai aš savo mėgstamaiusią pasiėmiau. Toks bjaurus oras, gal  kiek man nuotaiką pakels, - šypsosi mano brangiausias.

Matot, kokį vyrą turiu - taip rūpinasi mano bepradingstančiojmis linijomis.

…………………………………………

p.s.  Net į nosį nuo vyro gavusi, turbūt, vis tiek čia džiūgaučiau - štai, kokią taiklią ranką išrinktasis prilaiko.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “Dar apie rudenį ir linijas”

 1.   atfatf rašo:

  :) jo su taiklia ranka čia taikliai parašei. O šiaip pavydžiu jam. Mano žmona apie mane taip niekada.

 2.   Bernadeta rašo:

  Atfatf - o ar tu skaitei žmonos blog’ą? Taigi. Maniškis irgi neskaito, nes jei perskaitytų, tai taip pasikeltų, kad jau ir nebenukelčiau :)

 3.   linoreta rašo:

  Gerai pastebėjai, Bernadeta :)))
  Ateina kartą mano vyras ir sako : ”Tau turiu dovaną!!!”.Aš aišku kritau į spalvą ( atseit nuraudau) ir jau įsisvajojau… Gal čia koks papuošalas, gal kelionė, gal koks vienetinis puodelis… O vyras visas laimingas ištraukė … kažkokius super duper šilumą išlaikančius vidpadžius į batus :)))) Susiraukiau ne tas žodis, o po to atsileidau… Vis tik apie mane galvoja, ir net batų numerį žino ;)
  Taigi ne tu viena keli į padanges vyrą saugantį tavo dailias linijas. Aš irgi liaupsinu saviškį, besirūpinintį mano kojų šiluma :)

 4.   Bernadeta rašo:

  Linoreta, kaip gerai kad tu esi, o vis bijojau, kad aš viena tokia pasikrykštaujanti :)

 5.   s-j rašo:

  as irgi pasimetu, kai papraso “ko nors skanaus”. jei taip tai ir renki kas tau paciam skanu, o ne kaip kas kitas skanuma isivaizduoja. ir dar, viena diena gali viena skanu but, o kita visai kas kita…

 6.   atfatf rašo:

  Na, aš tai sakyčiau, jei prašo kažko skanaus, tai jau tylėk, jei norėjai ne to. Kitą kartą konkrečiaus sakyk. Geros jūs Bernadeta ir linoreta, kaip sesės :)

 7.   Bernadeta rašo:

  S-j, aftfatf - taigi per daug metų nori nenori sužinai, ką tavo antroji pusė mėgsta, ko ne. Šiaip ar taip, svarbiausia juk dėmesys. O su Linoreta, jaučiu, esame giminingos sielos:)

 8.   atfatf rašo:

  Jo tikrai, kažkada gavau atviruką iš žmogaus iš kurio nesitikėjau. Pats (eee, tiksliau pati :) ) Pati geriausia dovana kada esu kada nors gavęs. Žmogui nieko nekainavo, bet man taip malonu.

 9.   nykea rašo:

  Privertė nusišypsoti :)))

 10.   apple5 rašo:

  koks optimistiškas įrašas :) rudenį aš tokia nebūnu, o galėčiau to pasimokyt iš Tavęs :)

 11.   Bernadeta rašo:

  Apple5 - viskas priklauso nuo požiūrio. Jei nuotaika bjauri, tai ir saulė danguje džiaugsmo neteikia. Taigi, blogą orą galime valdyti :)
  Nykea - mėgstu besišypsančius veidus :)

Rašyk komentarą