BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gydymai

Ai, tai ATF užvedė temą apie užpiltines.
Jau esu šiek tiek pasakojusi apie kaimynę Bronę kirpėją. Naudinga tokia kaimynė pasitaikė, kai užsideda akinius, tai ir apkerpa visai pamanomai - kirpykla vos ne kieme, kiekvienos moters svajonė. O mano vyrą dar ir nemokamai, nes jis, tai spyną jai paremontuoja, tai obelį paskiepyja, tai čiaupo tarpinę pakeičia. Turi ir ji vyrą Vytą, berods jau trečią - advokatą, garbaus amžiaus, solidų pensininką, gerokai už save vyresnį. Ir vynioja kirpėja jį aplink pirštą, kaip paklusnią garbaną prieš ir pagal laikrodžio rodyklę. Vienintelė Vyto pramoga ir hobis, kai ištrūksta iš žmonos nagų - domėtis II pasauliniu karu ir Hitlerio “žygiais”.
Bet, ėmė ir nutiko visai nelinksma istorija - prieš keletą metų susirgo žmogelis prostatos vėžiu. Važinėjo jis pas Kauno, Vilniaus specialistus. Praėjo visus su šia liga susijusius pragarus ir skaistyklas…
Visiems juk aišku, kad tokiu atveju, turbūt, ir už šiaudo griebiamasi…
Taigi, parvežė patikimi geradariai jam iš Rusijos stebuklingų žolelių užpiltinės puslitriniame butelyje nuo degtinės už 400 Lt. Ar nuo ypatingų žolių, ar nuo alkoholio, ar nuo kainos, bet ėmė taisytis jo sveikata. Ištuštino, išlašino vieną butelaitį, Bronė kitą užsakė… Energija, nuotaika dabar trykšta žmogus, jau ir apie jo ligą visi primiršome.
Bet, vat, ėmė Bronė kirpėja ir prasitarė man, kad šnapsas lietuviškas, o žoleles čia pat, paežerėj surankiojo… Kaina, aišku ta pati, kaip rusiško varianto…
Tyliu, net vyrui neprasitariu apie jos klastą. Nors, nesmagiai jaučiuosi.
Na, bet svarbiausia juk tai, kad padeda…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Gydymai”

 1.   Linoreta rašo:

  Jau tie vyrai. Moteris ilgai aiškinsis ar jai sveikti , ar ne nuo placebo, o vyrai… ;) Bet iš tikrųjų tai faina istorija, daugiau tokių :)

 2.   Bernadeta rašo:

  Linoreta - aš tai pakankamai skeptiškai žiūriu į visokias stebuklingas šakneles, bet kokią ligą gydančias dietas ir t.t. Bet, kai bėda ištinka, žmogus išbandai viską…

 3.   atf rašo:

  Aš tai labai tikiu. :) Na, kaip veikia žolelės, ypač šiuo konkrečiu vėžiu atveju. Sugrąžina žmogaus imuninę sistemą. Pradeda dirbti imuninė sistema taip kaip jai ir priklauso ir sunaikina vėžio ląsteles. O jei placebas, gera nuotaika, teigiamos emocijos sustiprina imuninę sistemą, tai ir jėga. Va, kažkoks vėžio specialistas vieši Lietuvoje, tai delfi straipsniai yra. Viena iš minčiu, kad 1 valanda barnio (streso) subalamutina 6 valandoms žmogaus imuninę sistemą, tada vėžio ląstelės gali dalintis netrukdomai.
  Ai, o tos žolelės iš Sibiro tai raudonoji šaknis arba jei neklystu tai ta kita auksinė šaknis - rausvoji rodiolė - http://www.sibiroflora.lt/vaistingieji-augalai/raudonoji-saknis-naturali-neapdorota-nesumalta-ne-tabletese/.
  Aš tai tikrai tikiu, kad padeda. 100 proc.

 4.   atf rašo:

  Ui, paskaičiau, reiks ir man tokios :)

 5.   Bernadeta rašo:

  Atf - geriau jau tavoji Pina Colada, ir skaniau, ir nuotaiką bei teigiamas emocijas sureguliuos ;) O dar geriau nesirgti.

 6.   Pieštukėlis rašo:

  O tai tie 400Lt. Bronytei į kišenę nukeliauja už tą sumeluotą placebinį stebuklą? :D Ėch, gerai sakot - svarbiausia padeda.
  Dabar pagalvojau, kaip svarbu tikėti kažkuo. Žiūrėk ima ir suveikia :)

 7.   Bernadeta rašo:

  Pieštukėle - matyt, žmogaus sugebėjimų, valios (ir durnumo) galimybės beribės :)

Rašyk komentarą