BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Toks griežtas laiškas

Ką tik parvažiavome iš užmiesčio - kartą į savaitę keliaujame pas ūkininkus, nes esame naminio pieno ir varškės mėgėjai. Oras tikrai rudeniškas -  tamsu, nors į akį durk, rūkas, purškia lietus, o reti pakelės medžiai, netikėtai apšviesti mašinos žibintų, tiesia vaiduokliškas rankas, nelinkėdami nieko gero.

Taigi, kokie 5 km už miesto ribos,  prieš pat mašiną staiga išniro VAŽIUOJAMĄJA kelio dalimi ramiai slenkanti žmogysta.  Išdygo iš niekur - iš rūko, iš šešėlio, iš pragaro… Aš net šoktelėjau iš vietos, o vyras užgulė stabdžius ir garsinį signalą. Bobulytė,  šviesiai pilka striuke ir be menkiausio atšvaito, mikliai nuskuodė į kelkraštį.

Šokui atslūgus, pagaliau pasiekėme ūkininkus ir,  jau po keleto minučių, iš lėto važiavome namų link. Atsargiai žvalgėmės, kur toji, mus pašiurpinusi  kamikadzė.

Ir, ką sau manote? Ogi bobelė vėl išdygo - tipena sau važiuojamąja dalimi… Dabar vyras neištvėrė, iššoko iš automobilio, atskaitė jai naudingą nemokamą paskaitą apie saugų eismą (kitaip tariant - stipriai iškoneveikė). Sustojo dar vienas automobilis, kurio vairuotojas ir papasakojo, kad, vos ne kas vakarą ta pati besmegenė šitokiu būdu keliauja namo…

Taigi, mielieji, jei  kelyje, netoli Šiaulių, netikėtai pertrenkėte  blaivią, bet durną bobulę ir turite nemalonumų, kreipkitės - paliudysime, padėsime kuo galėsime.

Jeigu žmonės taip nemyli savęs, kodėl nepagalvoja apie kitus, kurie, galbūt, nenusiteikę jų traiškyti?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (10) | “Toks griežtas laiškas”

 1.   Pieštukėlis rašo:

  Brrrr, kaip žmogus nepagalvoja, kad net jei netyčia ir nepareikš kaltinimų, tai užkraus žmogui ant sąžinės tooookį akmenį, kad oi oi… Baisu.
  Aš tokiais atvejais visada mašinoj turiu keletą atšvaitų padalinti visokiem baubaužiam,tik va ne visi ima, o jei ir ima tai nenešioja.
  Bet kaip atsvarą, turim kaimyną, kuris važiuoja stipriai blizgančiu dviračiu, su liemene ir…… motociklininko šalmu… :D

 2.   Bernadeta rašo:

  Pieštukėle - gera idėja su atsarginiais atšvaitais. Kad taip ir atsarginio proto tokiems keliautojams būtų įmanoma įsegti:)

 3.   atfatf rašo:

  Na, bobulytė tai bobulytė. O aš vienai dakterei (išsilavinęs lyg žmogus) vis ant sąžinės grojau, kad vaikšto be atšvaitų, jau net pirkti ruošiausi, bet žiūriu nusipirko. Nors pusmetis praėjo ir lyg vėl mačiau be atšvaitų. Keisti tie žmonės.

 4.   s-j rašo:

  grieztas laiskas suzadino kokiu 20 metu senumo prisiminimus.
  viena velu vakara (ar ankscia nakti) neaiskaus gyvenimo budo porele, besislankiojancia aplink naktine parduotuve, lydejo tokios pat veisles suo. tas suo gasdinanciai aplodavo bet ka kas tik pro juos praeidinejo. visa tai stebedamas sedint masinoj nusprendziau islipt ir paaiskint jiems, kad toks ju suns uzlaikymas nederamas. priejau ir pasipiktines bandziau isaiskint, kas man pasirode ne taip. bet zvelgiant i ju akis supratau, kad lygiai taip pat sekmingai galiu porint tam paciam suniui apie atsakomybe ir visokias visuomenej priimtas normas…
  nepykstam gi ant biciu kam jos skaudziai gelia, ar ant skruzdeliu kam jos kanda. tenka priimt tai kaip duotybe ir but patiems akylais.

 5.   Mylimoji rašo:

  http://ziezula.blogas.lt/nominacija-11arba-blog-tag-1399.html

  Bloger tag apdovanojimas Tau :)
  Taisykles mano bloge :)

 6.   kosmetika rašo:

  Siaubas, kaip nesaugo savęs… O dėl atsarginių atšvaitų tai puiki mintis ;)

 7.   Bernadeta rašo:

  Pieštukėle, Atfatf, s-j, Mylimoji ir Kosmetika - o jūs patys, ar nešiojate atšvaitus? Nes aš tuomet staiga suvokiau, kad turiu atšvaitą… kažkur namie :) Atrodė, lyg ir nevaikštau neapšviestomis gatvėmis, bet ar tikrai? Dabar užsikabinau ant mylimiausios rankinės:)

 8.   s-j rašo:

  as labai retai naudoju. nes nelabai trankausi patamsiais. dukra dave, tai laikau darbe. kai be masinos atvykstu darban grizdamas nuo kabyklos nusikabinu atsvaita. o jei pasitaiko, kad atsvaito neturiu, isijungiu mobilu. jame yra atsvaito programele. bet svarbiausia yra tai, kad reikia eit kaire kelio puse. mane kaip vairuotoja erzina einantys desiniaja puse. nei as matau, kasper elementai eina ir ko is ju galima tiketis, nei jie mato kas is galo privaziuoja. va kaip.

 9.   atfatf rašo:

  Aš su atšvaitais. Mano striukė turi tokias linijas šviečiančias - super, o prie savo krepščio meškiukų prisikabinėjęs (jei kita striukė).

 10.   Bernadeta rašo:

  Nu va, dabar jau man ramiau dėl jūsų:)

Rašyk komentarą