BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mobiliakas

Gera turėti senelius, o ir jiems anukai yra visas pasaulis. Kartais vaikaičiai kai ką iš jų paveldi - žemes, dvarus, senus kaliošus ar ligas. Bet dar atsitinka ir taip, kad seneliai ima ir paveldi iš anukėlių. Štai vienos pažįstamos mama iš paauglio anuko Roko paveldėjo mobilų telefoną. Ne, vaikinas nemirė - jis teisiog gavo naują išmanųjį, o močiutę įkalbėjo priimti senąjį. Ilgokai įkalbinėjo. Mat, senolė, pasikonsultavusi su panašia į save drauge, buvo kategoriška: mobiliakai labai kenkai sveikatai. Bet, kai parduotuvėje pasijutusi blogai ilgokai laukė saviškių, dovaną priėmė be ilgesnių bambėjimų. Nešiojosi telefoną išeiginėje rankinėje nuolat, tik beveik niekas jai ir neskambino.   Bet vieną dieną  visgi paskambino, tas pats Rokas. Linksmų plaučių anukas pasitaikė, nes telefonas Lady Gagos balsu sugrojo bažnyčioje, kai močiutė susikaupusi ir išžiojusi burną laukė  šv. Komunijos…Išsigandusi netikėtos staigmenos, senoji užmiršo, kurį mygtuką nuspausti… Ir šėtoniškojo Poker Face išklausė bobutė, visa bažnyčia, kunigėlis ir gal net pats Viešpats… Šią istoriją su ašaromis akyse papasakojo viena pažįstama - vis dar nesusitaiko su mama. Teisingai išmąstė senolės: kenkia sveikatai tie mobiliakai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Mobiliakas”

 1.   atfatf rašo:

  Va, labai pamokama istorija, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo. O mes greiti pasmerkti. :)

 2.   s-j rašo:

  bernadeta, tavo gimtadienis nesenai buvo? jei mano atmintis nesujauke datu- sveikinu!

 3.   Bernadeta rašo:

  Atfatf, va, va, mums kad tik pasišaipyti :)
  S-j - dėkoju už sveikinimus. Nemėgstu savo gimtadienių, jei tik būtų įmanoma, visai neprisiminčiau. Kažkaip nesureikšminu tokių datų. O jubiliejai man iš viso dažnai juokingi savo pompastika. Bet svetimuose mielai dalyvauju :) Nauji Metai , Kalėdos ar Velykos, net artimųjų gimdieniai man geresnė šventė. Beje, esu gimusi rugpjūtyje.

 4.   s-j rašo:

  nu jo… mano kompe (makaulej suprask) nusimuse nustatymai.
  o man nei nauji metai, nei kaledos, nei velykos nepatinka. is vis nesuvokiu masinio sventimo. du dalykai yra tikri: gimimas ir mirtis… visa kita- dekoracijos. cia as labai bendrai ir per daug i tai gilintis nereikia.

Rašyk komentarą